Disney World změnil piráty z karibské jízdní manželské aukční scény

Ve středisku Walt Disney World Resort v Orlandu není hladká plavba, protože piráti z Karibiku odstraňují svůj kontroverzní aukční segment nevěsty.

Většina lidí, kteří navštívili tematický park Mickey Mouse, se vydá na výlet lodí po kavernských pirátech z Karibiku a mezi opilými piráty, kteří překračují malé přímořské město, měla dobrou zpěv. Byl to klasický obraz o tom, jak byl pirátský život zobrazován, a měl spoustu okulárů, sudů rumu a zvrácených zvrhlíků. Spolu s kousky osmi a drancujících pokladů přichází v té době pro ženy zvlášť ponurý výhled.

Piráti z Karibiku v průběhu let zvlášť nestárli a nedávná aktualizace odstranila jednu z nejpamátnějších scén ve snaze napravit křivdy minulosti. Jízda prošla rekonstrukcí podle Disney Parks Blog, aby byla pro rodinu příznivější pro budoucnost:

„Pirátský dražebník nyní dohlíží na prodej nejcennějších statků a statků měšťanů. V této scéně se známá rusovláska změnila ze strany, aby se stala pirátem jménem Redd, který právě rozdrtil zásobu rumu ve městě a má o tom co říci."

Pro ty, kteří již navštívili piráty z Karibiku, se Redd stala něčím pozoruhodnou součástí jízdy, protože jedna z chudých žen se prodávala útočníkům jako útočník jako kus masa. V dnešní době to vypadá, že se stoly otočily, když se Redd stala jednou z mořeplavců. Piráti z Karibiku byli minulý rok uzavřeni, ale protože se snaží znovu plavit se sedmi moři, namísto Jolly Rogerové plují pod vlajkou ženské rovnosti.

V souladu s klasickým citátem Walta Disneye „pokračujte vpřed“, je osvěžující vidět postup jízdy do 21. století, ale budou nepochybně ti, kdo tvrdí, že Piráti z Karibiku ztratí část svého původního ducha. odcizené hodiny a čalouny nemusí být pro morální kompas stále příliš dobré, ale prodává ženy těm největším. Jako základ pro pirátské filmy z Karibiku se jízda poprvé otevřela v kalifornském parku v roce 1967 a poté Orlando v roce 1973, Tokiu v roce 1983 a Paříži v roce 1992. Paříž se již pohybovala s dobami v roce 2017, zatímco původní se plánuje dočasně zavřít v dubnu.

Ačkoli zobrazení Keiry Knightleyové Elizabeth Swannové ve filmech se stalo badassou ženské válečníky, zobrazení žen obecně pochází z doby mužské nadřazenosti. Přestože se filmové povolení pokusilo s dobou pohnout, Disneyovy parky se dostaly do ohně kvůli svým datovaným stereotypům. Zdá se, že filmová série uvízla po zklamávající pokladně Dead Men Tell No Tales, ale přinejmenším různé piráty z Karibiku mohou naplánovat cestu pro jasnější budoucnost daleko od genderové diskuse.