Top Chef All Stars: 7 soutěžících, kteří si zaslouží druhou šanci

Obsah:

Anonim

Bravo nedávno oznámil, že bude vysílat novou iteraci Top Chef: All Stars začínající v určitém okamžiku v roce 2020. Zatímco obsazení ještě nebylo oznámeno, existuje spousta potenciálních uchazečů z franšízy, kteří si zaslouží další výstřel na vyhledávaný kulinářský koruna.

Ačkoli franšíza Top Chef není cizí pro návrat vracejících se soutěžících, od roku 2010/11 hostila celou hvězdnou sezónu. Protože je tentokrát tolik míst, která by se mohla tentokrát obejít, výrobci by raději nenechali žádné z těchto oblíbených fanoušků.

Image

1. Eric Adjepong

Image

Adjepong vypadal jako favorit šance na výhru, který se dostal do finále sezóny 16, ale byl nečekaně vyhazován jako třetí místo v cíli poté, co podával pouze první chod finálního jídla. Poté, co si celou sezónu obdařil soudce svými pokrmy inspirovanými západoafrickými státy, občas stačí jen jedno méně než hvězdné jídlo, které se vrátí domů - ale zároveň je pro něj oblíbeným, aby se vrátil a tentokrát získal korunu.

2. Nina Compton

Image

Byl tam někdy okradenější soutěžící? Přesto, že vyhrál tři eliminační výzvy a dostal se na vrchol o sedm dalších, byl Compton stále jmenován finalistou za mužem, který byl na dně pro čtyři výzvy vedoucí do finále, přesto se mu podařilo lépe podat finální jídlo. Někdy by se měla celková karta hlášení započítat a bylo by skvělé vidět, jak Compton znovu vytáhne soutěž.

3. Nini Nguyen

Image

Ačkoli Nguyen nebyla vždy oblíbená svými kolegy konkurenty, soudci měli rádi jídlo, které rozdali, a vyhráli ji ve dvou z prvních tří eliminačních výzev v sezóně 16. Poté, ve čtvrté výzvě, byla neuvěřitelně zavedena pro špatně spravovat službu v přední části domu během restaurace Wars. Ano, Nguyen tuto roli zkazila, ale vzhledem k tomu, že ji poslali domů na něco jiného než na vaření, potřebuje na této show další trhlinu.

4. Gregory Gourdet

Image

Ačkoli on byl nakonec bested talentovanou Mei Lin v sezóně 12, Gourdet plavil na druhé místo v Top Chef s jeho chytrou technikou, zejména vyhrávat eliminační výzvu čtyři týdny v řadě z epizod dva až pět. Gourdet si udělal jméno pro svou asijskou kuchyni, ale nedávno se více zaměřil na vývoj haitských jídel (Gourdetovi rodiče emigrovali do USA z Haiti), což by mu tentokrát mohlo poskytnout další výhodu.

5. Karen Akunowicz

Image

Známá svými podpisovými růžovými vlasy, stejně jako oceněnou kuchyní, získala Akunowicz spoustu chvály od soudců za jídla, která servírovala v sezóně 13. Protože letos právě otevřela novou italskou restauraci v Bostonu, mohla by mít také velká zodpovědnost za účast v soutěži, ale její přátelské chování by bylo vítaným doplňkem, kdyby mohla dostat čas pryč.

6. Amar Santana

Image

Soutěžící v sezóně 13 Santana má nakažlivý úsměv a mezinárodní patro, které si půjčuje z různých kultur za účelem vytvoření prvotřídních jídel. Nedávno soutěžil v jihokorejské televizní show, kde se naučil místní techniky od odborných kuchařů v této zemi, takže pravděpodobně bude schopen začlenit některé z těchto nových dovedností do druhé šance Top Chef.

7. Carrie Baird

Image

Dobře, technicky už Baird dostala šanci soutěžit v podobě comebacku Last Chance Kitchen v sezóně 16, ale vzhledem k tomu, že se nevrátila zpět do hlavní show a že je snadno jednou z nejoblíbenějších soutěžících vůbec objevil se na vrchním šéfkuchaři, Bravo by jí měl dát správné místo, aby předvedl svůj přístup vaření od srdce.